Vrasje dhe krime të tjera, dy të arrestuar në Elbasan. Policia kontrolle për…

| 21:53
SHPËRNDAJE
 

Dy të akuzuar për vrasje e krime të tjera të rënda janë arrestuar 72 orët e fundit gjatë kontrolleve në rrethrrotullimin e Bradasheshit, raporton News24.

policia-elbasan-natenPrej vrasjes së vëllait të Talo Çelës, Bujar Çelës është ngritur postblloku policor që kontrollon automjetet që vijnë nga akset më të rëndësishme të vendit, nga Tirana, Porti i Durrësit apo Qafë-Thana me Kapshticën.

Policia gjithashtu ka marrë masa në të gjithë vendin pas vrasjes së Bujar Celës dhe atentatit me tritol në mes të Tiranës, ndaj Preng Gjinit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.