Çfarë veshën Rama dhe Merkel

| 14:20
SHPËRNDAJE

Kancelarja gjermane Angela Merkel për vizitën në Tiranë ka zgjedhur pantallona dhe xhaketë. Ajo mbante veshur një xhaketë ngjyrë pink dhe pantallona të lehta të bardha. 

 

Merkel mbante në qafë një varëse, që i dukej pak nga hapësira që lejonte xhaketa, e cila ishte e mbërthyer. 


Kreu i qeverisë, Edi Rama kishte zgjedhur një kostum ngjyrë gri dhe një kollare që kombinonte mirë me të.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

19 KOMENTET

Comments are closed.