VIDEOLAJM/ Lëkundjet e tërmetit, shihni c’ka ndodhur me godinën e Fakultetit të Gjeologji Minierave

| 17:20
SHPËRNDAJE

Dëme të mëdha nga lëkundjet e tërmetit ka pësuar fakulteti i Gjeologji Minierave.

Sic shihet në videon e siguruar nga Panorama.al lëkundjet e forta sizmike kanë dëmtuar rëndë muret e fakultetit, ku gurë e blloqe betoni kanë mbushur oborrin e fakultetit.

termeti11

durrespanik-cahet pallati

Qytetaret termeti Tirana (8) Qytetaret termeti Tirana (7) Qytetaret termeti Tirana (6) Qytetaret termeti Tirana (5) Qytetaret termeti Tirana (2) Qytetaret termeti Tirana (1) Qytetaret termeti Tirana (15)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.