VIDEO/ Yjet e Francës nuk përmbahen as jashtë fushe, i bëjnë “namin” trajnerit në konferencë

SHPËRNDAJE

Yjet e Francës, të sapo shpallur kampionë bote, e kanë pushtuar konferencën për shtyp pas ndeshjes të trajnerit Deshamp, dhe e kanë bërë qull në shampanjë.

NINTCHDBPICT000420714089-e1531684395286

Në sallë u krijua një festë e vërtetë, me lojtarët që këndonin dhe thërrisnin në kor emrin e trajnerit të “bluve”.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.