VIDEO/ Vajzat e Partizanit luajnë sfidën historike në Champions, shikoni tifozët specialë që i mbështesin në tribuna

| 18:57
SHPËRNDAJE

Partizani për femra në volejboll, luan ditën e sotme takimin e kthimit në raundin e tretë të Ligës së Kampioneve, ndaj hungarezeve të Vashash Obuda Budapest.

bandicam 2019-10-31 18-35-38-604

Takimi që zhvillohet në sallën olimpike “Feti Borova”, ka edhe disa tifozë të veçantë në tribuna, në mbështetje të vajzave të kuqe.

Trajneri Franko Lerda, por edhe zyrtarë e lojtarë nga klubi i futbollit të Partizanit, gjenden në stola për të përkrahur volejbollistet e Partizanit, bashkë edhe me shumë tifozë të kuq.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.