VIDEO/ Vajza jep motin por… bëhet hit në internet pas këtyre pamjeve

| 12:06
SHPËRNDAJE

Prezantuesja e motit në një televizion meksikan është bërë hit në internet pas daljes së saj në transmetim.

37-vjeçarja Sugey Abrego kishte veshur një kanotiere të hapur dhe një palë xhinse të shkurtra të cilat i nxirrnin në pah shumë më tepër nga sa duhej.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.