VIDEO/ “Ultras Guerrils” thumbon sërish Skënderbeun, i kujton Boden dhe “teatrin” me Dinamon

SHPËRNDAJE

Vazhdojnë thumbimet në distancë mes grupimit “Ultras Guerrils” dhe klubit të Skënderbeut. Korçarët ne reagimin e tyre deklaruan se skuadra e Partizanit dhe tifozët e tyre mbrohen nga prapavija politike.

BODE

Ndërkohë ditën e sotme, ultrasit e Partizanit, kanë publikuar një video të vitit 2009, ku shfaqet ish-ministri i financave në atë kohë, Ridvan Bode, i cili premton që Skënderbeu do të jetë kampion dhe kështu ndodhi. Më pas tregohet edhe “teatri” në sfidën ndaj Dinamos qe u fitua mes shumë polemikash nga korçarët.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.