VIDEO/ Telefonata çon forca të shumta policie në një lagje të Elbasanit. Tre të rinj shoqërohen për…

| 20:48
SHPËRNDAJE

Një telefonatë nga qytetarët ka bërë që dhjetëra forca policie të shkojnë në lagjen “Sulë Papri” të Elbasanit.

Shkak është bërë pasi disa të rinj, po konsumonin lëndë narkotike. Pasi shkuan në vendin e ngjarjes, forcat e rendit kanë shoqëruar tre të rinj në komisariat.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.