VIDEO/ Të gjithë vendosin duart në kokë, e pabesueshme çfarë shpërdoron Lautaro Martinez me portën bosh

| 20:28
SHPËRNDAJE
 

Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, shpërdoroi një rast flagrant në minutën e 54-t të sfidës ndaj ukrainasve të Shahtjor Donjeck.

bandicam 2020-10-27 20-11-10-723

Pas një tentative nga distanca të Brozoviç, topi u grushtua nga portieri vendas, teksa shkoi te sulmuesi argjentinas, i cili me portën e boshatisur, ka bërë më të vështirën, duke e dërguar sferën jashtë katërkëndorit.

bandicam 2020-10-27 20-11-03-469

As Lautaro vet nuk iu ka besuar syve çfarë ka humbur, duke vendosur duart në kokë. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.