VIDEO/ “Sikur tavani po të bie mbi kokë” – Ilda Bejleri tregon ditët në karantinë: Po mundohem të gjej qetësinë. E kam të vështirë që …

| 21:10
SHPËRNDAJE

Veç luftës së përbashkët me virusin vdekjeprurës Covid-19, shumë prej nesh po përballen gjatë këtyre ditëve me ankth dhe stres për situatën e krijuar.

pjimage (11)

Mes tyre është edhe moderatorja sportive, Ilda Bejleri, e cila ka vendosur të flasë publikisht, duke rrëfyer si po shkon karantina e saj.

Megjithëse është munduar të heqë mendjen dhe të merret me aktivitete, Ilda thote se e ka pasur të pamundur të menaxhojë stresin gjatë këtyre dy javëve, ndersa ne video shfaqet me floke te shpurpuritur dhe syte gati ne te qare.

Moderatorja i bën thirrje të gjithëve të qëndrojnë në shtëpi, për të mbrojtur veten dhe të dashurit e tyre.

“Për mua kanë qenë ditë të vështira. Ankthi është armiku kryesor i njeriut, sidomos në këto momente, përveç koronavirusit. Stresi mbi të gjitha që po kalojmë edhe fakti sikur tavani po të bie mbi kokë, është diçka që duket sikur po të merr frymën.”– shprehet Ilda ndër të tjera.

 


View this post on Instagram

#2javetemianeshpi

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU