VIDEO/ Shpërqëndruan kundërshtarin me gjoksin jashtë, dy modelet përjashtohen nga stadiumi

| 14:10
SHPËRNDAJE

Një situatë e paprecedentë u regjistrua në finalen e kampionatit amerikan të bejsbollit mes Hjustonit dhe Uashingtonit.

MODELET

Dy modelet, Lauren Samers dhe Xhulia Rous, u bënë protagoniste në këtë finale duke rrëmbyer vëmendjen e të gjitha mediave dhe jo vetëm, teksa u shfaqën në televizionin kombëtar, duke treguar gjoksin dhe duke shpërqendruar kundërshtarin Gerrit Kol.

15723007502737

Ky moment është duke bërë xhiron e internetit, teksa u kap nga kamerat. Ndërkohë së fundmi federata amerikane e bejsbollit, ka marrë një vendim ekstrem, duke përjashtuar nga stadiumi 2 modelet, të cilat nuk do të lejohen të ndjekin për një periudhë të caktuar ndeshje bejsbolli!

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.