VIDEO/ Rrebesh dhe temperatura shumë të ulëta, panik në uljen e avionit të Spanjës

| 13:57
SHPËRNDAJE

Spanja mbërriti në Oslo rreth orës 14:30 ditën e djeshme, në qytetin ku sot do të luhet ndeshja kundër Norvegjisë, e vlefshme për eliminatoret e Europianit.

Spanja

 Avioni u ul një orë me vonesë, për shkak të kushteve të vështira atmosferike. Rrebesh dhe temperatura shumë të ulëta ditën e djeshme, të cilat pritet të jenë edhe sot kur do të luhet ndeshja.

Kombëtarja spanjolle u stërvit pasdite në stadiumin “Uleval”, por ende trajneri nuk i ka të qarta idetë për lojtarët që do të zbresin në fushën e lojës. Fabian dhe Sebajos nuk janë në formën e tyre më të mirë dhe do të vendoset pak orë përpara ndeshjes nëse do të zbresin në fushë apo jo.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.