VIDEO/ Pësoi dëmtim horror, Andre Gomez thotë fjalët e para pas operacionit

| 22:09
SHPËRNDAJE

Lojtari i Evertoni, Andre Gomez, pësoi një dëmtim horror fundjavën që lamë pas, në takimin ndaj Totenhemit, pas një ndërhyrje nga pas prej Sonit.

son andre gomez

Gomez e ka kryer me sukses operacionin, ndërkohë që ditën e sotme, nëpërmjet një mesazhi të publikuar në rrjetet e tij sociale, njofton se është mirë, dhe i falenderon të gjithë për përkrahjen.

“Përshëndetje të gjithëve. Siç e keni marrë vesh çdo gjë shkoi mirë dhe tani jam në shtëpi me familjen time. Dua t’iu falenderoj të gjithëve për mesazhet tuaja mbështetëse dhe për energjinë pozitive që më keni dhënë. Ju falenderoj” shprehet Andre Gomez.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.