VIDEO/ Një shpërthim dhe pastaj tym, publikohen pamjet nga rrëzimi i avionit me 107 persona në bord

| 17:33
SHPËRNDAJE

Publikohen pamjet nga momenti i rrëzimit të avionit me mbi 100 persona në bord. Tragjedia ndodhi në qytetin Karaçi të Pakistanit.

28701968-8347577-image-a-3_1590147846898

Sipas mediave të huaja, avioni ishte duke fluturuar nga qyteti Lahore në aeroportin ndërkombëtar Jinnah, një nga aeroportet më të ngarkuara të Pakistanit.

28706662-8347577-Bank_of_Punjab_president_Zafar_Masood_was_dragged_from_the_smoki-m-23_1590158370253

“Daily Mail” shkruan se një menaxher banke dhe të paktën një pasagjer tjetër janë nxjerrë të gjallë nga rrënojat e Airbus A320.

Mësohet se rrëzimi ndodhi pas një defekti në motorin e avionit, duke u marrë jetën më shumë se 100 peraonave.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.