VIDEO / Mos provoni kot t’i imitoni! Futbollistët brazilianë japin spektakël në plazh

Aug 1, 2021 | 21:36
SHPËRNDAJE

Një lojë e thjeshtë me “ngecje” në plazh është kthyer në një nga videot më të klikuara të ditëve të fundit në rrjetet sociale. Një grup futbollistësh kanë dhuruar një sekuencë goditjesh mbresëlënëse, duke llogaritur se bëhej fjalë për një lojë ku duhej të mundoheshin të bënin kundërshtarët të gabonin.

futboll plazhi

Vitor Ribeiro, lojtar brazilian i futbollit në rërë, ka postuar në rrjetet sociale videon ku ai dhe miqtë e tij po argëtohen në plazh dhe pamjet janë bërë menjëherë virale si për goditjet spektakolare që ata japin në këtë lojë, ashtu edhe me mënyrën se si shpëtojnë pa gabuar duke mos lënë topin të bjerë në tokë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura