VIDEO/ Me atlete të bardha në samitin e Londrës, komentuesit-Ramës: Ke harruar çitjanet!

SHPËRNDAJE

Veshja e Kryeministrit Edi Rama me kostum e atlete të bardha në samitin e Londrës, ka tërhequr vëmendjen e qytetarëve të shumtë. Në faqen zyrtare të kreut të qeverisë, është postuar një video ku tregon liderë të shteteve që morrën pjesë në Samitin e Ballkanit Perëndimor. Rama shfaqet teksa pozon krah Merkelit.

Në komentet e përdoruesve të rrjetit social, të shumtë janë ata që ironizojnë kreun e qeverisë për atletet e bardha që Rama zgjodhi ti mbathte në këtë takim mes liderëve ndërkombëtarë, edhe pse kjo nuk është hera e parë që Kryeministri bën këtë zgjedhje.

Capture

Disa nga komentet me që kanë marrë më shumë reagime në FB

“duhet te kishte veshur edhe citjanet ka haruar”.

“O ci ke bere Bac Sales…i hape pune o gjigand….do filloj si birbil i ngjirur Jo Atletet jo afer Merkelit bla bla o cdo kenaqemi me gallata duke lexuar…Portokalli keto dite urra te qeshim sebashku“.

“dhe thua shqiëtareve u intereson samiti ,,,,keta jane bere te gjithe stilista o vella ,te gjithe mendjen tek atletet e tua”.

“Paske be kombini me Merkelin, kepuce te bardha xhaket e bardhe, xhakete e bardhe kepuc te bardha, kra per krah me gjermont”.

“Po ky mor me atlete te marrdha… Ne ë dim qe je sportiv Po bi ka serjoz”.

“Ka nje protokoll si mund te vishesh, nuk je Rama ne ate takim, je kryeministri”.

“cfar kepucesh qeke 😂😂😂😂ado mi japesh mua ato këpucët”.

“Prap me atlete ti”.

“Atletet mos i hiq”.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.