VIDEO/ ‘I keni ditët e numëruara’- Dalin pamjet e sherrit të Lefterit me fqinjët gjatë pandemisë: Bashkë do shihemi në…

| 16:44
SHPËRNDAJE
 

“Panorama” publikon videon e filmuar në muajin prill të këtij viti, ku shfaqet Lefter Zhidru me bashkëshorten e tij, Floreshën, teksa konfliktohen me disa banorë të lagjes “11 Nëntori”.

Gjatë pandemisë, i moshuari që u ekzekutua ditën e djeshme nga RENEA, kishte telefonuar policinë në orët e mbrëmjes sepse ndihej i shqetësuar nga zhurmat që bënin të rinjtë.

Siç dhe dëgjohet në video, edhe pse në praninë e uniformave blu, Floresha dhe Lefteri nuk ngurojnë të vijojnë debatin me tone të larta me të rinjtë, duke u thënë atyre se ‘do të shihemi në gjyq’.

Në debat e sipër, i riu që filmon videon i thotë 71-vjeçarit dhe bashkëshortes së tij se i kishin ditët e numëruara.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.