VIDEO/ Gazetari shpëton “për një qime”: Edhe qendra stërvitore mund të jetë e rrezikshme…

SHPËRNDAJE

Një video nga qendra stërvitore e kombëtares së Italisë, Koverçiano, po bën xhiron e rrjeteve sociale. Në një pjesë të ngritur, shfaqet gazetari i Raisport, Alesandro Antineli, i cili po raportonte rreth stërvitjes së ekipit të Mançinit.

bandicam 2018-09-06 13-35-08-501

Por, në një moment, një prej futbollistëve që gjendej në fushën poshtë, godet shumë lart një top, dhe për fatin e mirë të gazetarit, topi përfundoi vetëm pak metra larg tij, dhe nuk e goditi. “Koverçiano mund të jetë edhe një vend i rrezikshëm” – tha në fund me shaka gazetari.

 

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.