VIDEO/ Fitorja në Turqi, Ramadani dhe mjeku i ri i Kombëtares ia marrin këngës

SHPËRNDAJE

Pas fitores me rezultatin 2-3, në Antalia të Turqisë, futbollistët shqiptarë kanë filluar të festojnë e gëzojnë, në darkën menjëherë pas ndeshjes.

ramadani

Siç e do tradita, të gjitha “prurjet” e reja në Kombëtare, ia marrin këngës. Këtë herë ishte radha e Ylber Ramadanit, dhe mjekut të ri, Ardi Qosja. Mesfushori këndoi këngën më të re të Klajdi Harunit dhe Bes Kallakut, “Skifterat”.

Ndërsa, Ardi Qosja, mjeku i ri i Kombëtares, zgjodhi një këngë korçare për të kënduar, e titulluar  “Në moshën e dashurisë”. Për më tepër ndiqni videot.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDosja me përgjimet që fundosën gjyqtarin, si u ndoqën nga agjentët e fshehtë
Artikulli tjetërVIDEO/ Shpërthen festa tek Kosova, këngë e hare në dhomat e zhveshjeve

S'KA KOMENTE

Comments are closed.