VIDEO/ “E kam të preferuar numrin 7, fola me Kuadradon dhe…”

SHPËRNDAJE

Kristiano ronaldo ka marrë fanellën me numrin 7 te Juventusi nga Huan Kuadrado pasi u largua nga Reali i Madridit në drejtim të Juventusit këtë merkato verore. Numri “7” i preferuari i Ronaldos që e ka veshur edhe te Mançester Junajtid dhe te Reali i Madridit, mbahej nga sulmuesi kolumbian Kuadrado.

4F4DB40300000578-6086661-image-a-130_1534941968793

Por shumë shpejt pas trasnferimit të Ronaldos, portugezi thotë që ka folur me Kuadradon sepse ai e mban atë numër me kolumbianin që e ka mirëpritur portugezin.

4F4DBC2900000578-6086661-image-a-127_15349419113094F31B57A00000578-6086661-image-a-126_1534941864393

 

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.