VIDEO/ E frikshme ajo që po ndodh në autostradën Tiranë – Durrës, 10 makina…

SHPËRNDAJE

Një ngjarje e pa precedent ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, sipas raportimeve të paktën 10 makina kanë çarë gomat në gropat të cilat ndodhen në korsinë e shpejtësisë në Sukth.

Siç duket edhe në videon e publikuar nga JOQ, denoncuesi bën me dije se disa makina kanë ndaluar për të ndërruar gomat për të njëjtën arsye.

 

“Komplet gomat te cara autostrada Tirane-Durres. Gropat ne mes te autostrades ne korsi te shpejtesise ne Sukth, Zoti na ruajtte! Mbi 10 makina cane gomen ne kohen qe po e nderroja timen. Gropa me te marre ne qafe” shkruan denoncuesi.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDhunë në stadiumin grek, trajnerit të Olimpiakosit i thyejnë dhëmbët
Artikulli tjetërCilat janë shenjat e horoskopit që një ditë do të bëhen shumë të pasura

1 KOMENT

  1. Në evrop boshllëkut të tillë i thonë furik pule. Duhen inspektuar dhe reparuar sa më parë të jet e mundur

Comments are closed.