VIDEO/ Drogë, alkool dhe prostituta, shikoni jetën e shthurur të ish-futbollistit të Milanit

| 22:43
SHPËRNDAJE

Disa video të  futbollistit Zheremi Menez, nën praninë e prostitutave janë duke bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale.

Menez555

Sulmuesi francez, i cili në të kaluarën nga veshur fanellën e shumë klubeve të njohura Europiane, si Milani, PSG dhe Roma është filmuar me prostituta në shtëpi, teksa tavolina ishte e mbushur me drogë dhe alkool, gjatë një festa të organizuar nga vetë futbollisti.

Menez6665

Këto situata kanë ndodhur në Meksikë, teksa Menez u aktivizua në sezonin 2018-2019 me FC America, ku në 18 takime realizoi 5 gola.

Menez555555

Së fundmi 32-vjeçari është kthyer në Francë, teksa iu bashkua skuadrës Paris FC që militon në Ligën e dytë.


PANORAMASPORT.AL

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.