VIDEO/ Ç’po ndodh me kancelaren Merkel? Pas momenteve të sikletshme teksa vetëm dridhej, kamerat e kapin …

Dec 7, 2019 | 9:21
SHPËRNDAJE

Kancelarja Angela Merkel filmohet ne nje tjeter moment te sikletshem. Pas pamjeve qe bene xhiron e botes teksa ajo ishte ne veshtiresi dhe dridhej e gjitha, kete here eshte filmuar duke humbur ekuilibrin. Gjithcka ndodhi gjatë udhëtimit të saj të parë ndonjëherë në kampin e përqendrimit në Aushvic.

Pamjet treguan se teksa po kthehej, pasi vuri kurora në një mur qe dikur sherbente per ekzekutimet, Merkel u duk se pengohej dhe thuajse po binte mbrapa nga humbja e ekuilibrit.

Mundi ta mbaje veten dhe u ndihmua nga Kryeministri polak Mateusz Morawiecki, qe e kapi dhe ndihmoi te mos rrezohej.

14-1-Foto 21918670-7765055-image-a-15_1575659610477 21918666-7765055-image-a-19_1575659739813 21918662-7765055-image-a-20_1575659898956 21904520-7765055-Ahead_of_her_trip_Germany_s_federal_states_approved_a_60_million-a-24_1575660018867

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.