Video/ Burri ecën totalisht i zhveshur në rrugët e Tiranës

| 21:07
SHPËRNDAJE

Një qytetar është filmuar duke ecur nëpër rrugë totalisht i zhveshur. Video është regjistruar në zonën pranë Spitalit të Traumës në Laprakë.

Një patrullë policie kalon aty pranë dhe nuk ndalon. Ata që e filmojnë pretendojnë se burri është me probleme mendore.

Vlen për t’u theksuar se gjatë ditës së sotme temperaturat nuk kanë qenë aq të larta.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.