VIDEO/ Bes Kallaku publikon këngën e re, pjesë e klipit edhe ‘ija’

| 17:28
SHPËRNDAJE

Humoristi i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Bes Kallaku, ka publikuar këngën e tij të re në bashkëpunim me Ratin.

Para disa ditësh Besi kishte paralajmëruar për këngën e re me disa pjesë të shkurtra, por sot këngën mund ta dëgjoni në Youtube, pasi sapo është publikuar.

besi

Në klip nuk mungojnë pjesët humoristike, madje Besi ka bërë pjesë të klipin edhe “ijen” e tij.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

2 KOMENTET

Comments are closed.