VIDEO/ Adrola Dushi nuk mund ti thoshte “Jo” Eugent Bushpepës, ja surpriza që kishin përgatitur

| 19:14
SHPËRNDAJE
 

Eugent Bushpesha sapo publikoi këngën e tij më të re të titulluar “Stay with me tonight”.

eugent

Këngë e bukur dashurie, e kënduar në anglisht, e xhiruar në Romë dhe me protagoniste modelen Adrola Dushin, publikuar vetëm dy ditë para ditës së të dashuruarve “Shën Vanetini-t”.

Kjo është hera e parë që modelja shqiptare shfaqet në një klip muzikor dhe e bën me dije vetë këtë fakt nëpërmjet një postimi në instagram.

Adrola shprehet se është fanse e muzikës së Eugentit dhe për këtë nuk mund ti thoshte ‘Jo’ këngëtarit për të qenë pjesë e klipit të tij.

“Ju nuk me keni pare ne asnje videoklip dhe ndoshta nuk do te me shihni me asnjehere, por ketij djalit, ose me sakte, ketyre djemve nuk i thoja dot JO. Rresheni rock’s! Erdhem te tre nga nje qytet i vogel dhe ia dolem te ndertonim endrrat tona. Gent, une kam qene, jam dhe do te jem gjithnje fanse e muzikes dhe zerit tend” shkruan Adrola teksa ka publikuar një pjesë të këngës “Stay ëith me tonight”.

adrola

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.