VIDEO 18+/ Çifti i çmendur, seks para dyerve të universitetit

| 10:19
SHPËRNDAJE
 

Nuk është hera e parë që publikohen video të turpshme ku çifte të ndryshme kryejnë marrëdhënie seksuale në ambiente publike.

Mirëpo kësaj here një çift spanjoll nuk e përmbajtën më vetën dhe zgjodhën që të bëjnë seks në hyrje të universitetit të Barcelonës.

Menjëherë është lajmëruar policia lokale pasi ky gjest ishte i tepërt, e pikërisht edhe në një  ambient aq të populluar.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.