VIDEO (+16)/ Zaimina në shtrat …ja si do të jenë fotot e reja

| 16:54
SHPËRNDAJE

Zaimina Vasjari pritet të vij shumë shpejt me një set fotografik të ri i cili do ta shfaqë atë shumë seksi.

45847

Rezarta Shkurta ka publikuar një video të shkurtër nga realizmi i setit fotografik…dhe Zaimina duket shumë tërheqëse.

Bukuroshja brune do të rrëmbejë edhe një herë vëmendjen e të gjithëve, pasi fotot duken mjaft të nxehta.

#comingsoon @zaimina_vasjari

A video posted by Rezarta Shkurta? (@rezartashkurta) on

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.