Vettingu shkarkon zyrtarin e dytë të lartë të policisë. Kush është ai dhe detyra që mbante

| 9:44
SHPËRNDAJE
 

Shefi i sektorit të Sigurisë së Personelit pranë Drejtorisë së Analizës dhe Kartotekës nuk ka arritur ta kalojë procesin e vettingut në polici.

1528907369_policiaeshtetit

Edmond Papa është shkarkuar nga detyra, duke u bërë zyrtari i dytë në radhën e policisë që lë postin.

Deri tani, 21 drejtues të lartë janë konfirmuar në detyrë.

Papa ishte në listën e 45 drejtuesve të policisë që do t’u skanohej pasuria, listë e hartuar vitin e shkuar, ndërsa Papa mbante postin e drejtorit të Drejtorisë Rajonale Shkodër (Kukës Dibër).

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.