Vajza e aktores vjen vërdallë me peshqirë: Të gjithë më duan në shtrat

| 16:39
SHPËRNDAJE

Maya Thurman-Hawke (21), vajza më e madhe e ish-çiftit të Hollywood-it Uma Thurman dhe Ethan Hawke, tronditi shumë në një video që ajo postoi në Instagram për të promovuar filmin e saj të ri.

Maya ishte fotografuar vetëm në një këmishë që mbante mbi gjoks dhe nën ndikimin e alkoolit.

“Mirë se vini në jetën e një ylli filmi! Nëse keni menduar ndonjëherë se si është të jesh i famshëm, këtu je. Shikoni. Është gjithçka shumë magjepsëse, të gjithë duan të të çojnë në shtrat. Njerëzit ju japin shumë gjëra pa pagesë: rroba, ushqim, alkool! Unë kurrë nuk paguaj asgjë. Po, jam pak e dehur”, tha Maya.

Videoja, siç pritej, ngriti shumë pluhur, por Maya bëri atë që donte. Tani të gjithë flasin për filmin e saj, transmeton KosovaPress.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.