U rikthye në Torino pas shumë thashethemeve, Arsenali nis negociatat për mesfushorin e Juventusit

| 23:37
SHPËRNDAJE

Megjithëse nuk ka zhvilluar një sezon për t’u mbajtur mend te Juventusi, mesfushori francez Adrien Rabio vazhdon të ngjallë interes në merkaton e futbollit europian.
rabiott
Sips “TMW”-së Arsenali ka nisur negociatat për transferimin e ish-futbollistit të PSG-së gjatë verës.

Lojtari nuk ka përmbushur pritshmëritë e drejtuesve të Juventusit, të cilët e sollën si përforcim të rëndësishëm gjatëverës lojtarin, por deri tani Rabio nuk ka bërë të ndikohet pesha e tij në skuadër.

Gjatë periudhës që ai po qëndronte në Francë, mediat e huaja përfolën se mes tij dhe Juventusi kishte patur një krisje serioze për reduktimin e pagave.

Rabio u kthye më pas në Itali dhe ka nisur përgaitjet me skuadrën.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.