U largua nga Partizani, Progni shfaqet në FSHF për…

SHPËRNDAJE

Gerhard Progni u largua dje nga Partizani dhe firmosi me Teutën. Mesfushori tropojan është parë sot në FSHF, ndërsa është interesuar për kontratën me Partizanin.

progni

Nuk përjashtohet mundësia që lojtari të ketë hapur gjyq në DHZK për rroga të prapambetura, por për momentin askush nga palët nuk e konfirmon. E sigurtë është që Progni ka qenë në FSHF dhe gjithçka do të zbardhet në vijim.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.