U largua nga Partizani, Progni shfaqet në FSHF për…

SHPËRNDAJE

Gerhard Progni u largua dje nga Partizani dhe firmosi me Teutën. Mesfushori tropojan është parë sot në FSHF, ndërsa është interesuar për kontratën me Partizanin.

progni

Nuk përjashtohet mundësia që lojtari të ketë hapur gjyq në DHZK për rroga të prapambetura, por për momentin askush nga palët nuk e konfirmon. E sigurtë është që Progni ka qenë në FSHF dhe gjithçka do të zbardhet në vijim.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak70-vjeçarja më elegante në botë, ja sekreti për të mbajtur trupin në formë (FOTO)
Artikulli tjetërA do të ketë bashkëqeverisje me Ramën dhe pakt PD-PS? Ja si përgjigjet Basha

S'KA KOMENTE

Comments are closed.