Tjetër bilanc tragjik viktimash në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

| 15:18
SHPËRNDAJE
 

Instituti Kombëtar i Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit kanë vdekur 13 persona.

Klinika-infektive-1-1-600x360

Numri i vdekjeve në total ka shkuar në 249.

Në njoftimin e djeshëm numri i përgjithshëm i vdekjeve që nga fillimi i pandemisë ka qenë 236.

Ditëve të fundit numri i vdekjeve është rritur ndjeshëm./Express/

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.