Të shënon pa luajtur, Rexhinaldos i faturojnë një gol te Mozambiku (Video)

SHPËRNDAJE

Mozambiku barazoi ndaj Guinesë Bisau me rezultatin 2-2 në takimin e vlefshëm për kualifikueset e Kupës së Kombeve të Afrikës. Sulmuesi i Kukësit, Rexhinaldo, nuk u aktivizua në këtë takim për shkak të një dëmtimi dhe e ndoqi ndeshjen nda stoli duke përkrahur vazhdimisht futbollistët mozambikas.

wadad

Edhe pse nuk ishte i gatshëm për këtë takim, çuditërisht, 28-vjeçarit i ka dalë emri te faqet që pasqyrojnë rezultatet si shënuesi i golit të dytë për kombëtaren e Mozambikut, por në të vërtet golin e shënoi Raul në minutat shtesë të pjesës së dytë.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakApolonia dërgoi kontratën për federim, por Ribaj përfundon në…
Artikulli tjetërHyn në banesën e të moshuarës dhe tenton ta përdhunojë, në kërkim i riu nga Korça

S'KA KOMENTE

Comments are closed.