ZYRTARE/ Skuadra kosovare me trajner të ri, prezanton në krye të ekipit…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 5, 2020 | 16:18


ZYRTARE/ Skuadra kosovare me trajner të ri, prezanton në krye të ekipit…

Momenti i vështirë që është duke kaluar Feronikeli, ka bërë që drejtuesit e klubit të marrin vendimin për shkarkimin e trajnerit, Agim Sopi.Toki1-1-1000x556

Nuk ka vonuar shumë dhe skuadra kosovare ka prezantuar në krye të ekipit trajnerin e ri, që do të drejtojë ekipin për pjesën tjetër të sezonit.

Do të jetë Afrim Toverlani, trajneri i ri i Feronikelit. Bëhet fjalë për një rikthim të Toverlanit te kjo skuadër, të cilën e ka drejtuar edhe më parë.

Madje në sezonin 2015-2016 doli edhe kampion me Feronikelin dhe tashmë shpreson që ta drejtojë skuadrën drejt sukseseve të tjera.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com