ZYRTARE/ Pjesë thelbësore e Laçit, futbollisti vazhdon bashkëjetesën me kurbinasit dhe për dy vite

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 22, 2020 | 20:51


ZYRTARE/ Pjesë thelbësore e Laçit, futbollisti vazhdon bashkëjetesën me kurbinasit dhe për dy vite

Futbollisti i Laçit Regi Lushkja do të jetë pjesë e kurbinasve deri në vitin 2023. Klubi konfirmoi se mesfushori me tipare ka rinovuar kontratën dhe për dy vite të tjera.
lushkja
Futbollisti kavajas është pjesë e rëndësishme e Laçit që prej vitit 2016 duke u kthyer në njërin liderve të kurbinasve.  Ai ka luajtur 130 ndeshje në Kategorinë Superiore.

Njoftimi i Laçit

Zyrtare: Regi Lushkja rinovon për Kf Laci për dy vitet e ardhshme. I urojme suksese te metejshme ne familjen ton bardh e zi.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com