Zidan në “ankth”, lojtari kryesor i Realit në dyshim të madh për sfidën deçizive ndaj Interit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 22, 2020 | 18:52


Zidan në “ankth”, lojtari kryesor i Realit në dyshim të madh për sfidën deçizive ndaj Interit

Vetëm 3 ditë larg sfidës ndaj Interit në Champions Ligë nga e cila është vendimtare për fatet e tyre, Benzema vazhdon përsëri të stërvitet veçmas grupit edhe në seancën e sotme.

benzema

Pas barazimit 1-1 me Vijarealin, “Los Blancos” kanë bërë një stërvitje çlodhëse pa sulmuesin francez, i cili është duke punuar individualisht dhe është në dyshim të madh për sfidën me zikaltërit në program të mërkurën në orën 21:00 në “Giuseppe Meazza”, e cila do të jetë një sfidë për të kaluar më tej grupin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/