Zbulohen tradhtitë e Pikesë ndaj Shakirës, në listë shoqja e ngushtë e këngëtares dhe supermodelja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 20, 2022 | 20:55


Zbulohen tradhtitë e Pikesë ndaj Shakirës, në listë shoqja e ngushtë e këngëtares dhe supermodelja

Futbollisti i Barcelonës, Zherard Pike, përflitet se ka pasur një lidhje me supermodelen izraelite Bar Refaeli në vitin 2012 sipas raporteve të huaja. 

shakira pique

Raportet nga gjashtë të fundit kanë thënë se Pike e tradhtoi Shakirën në shumë raste, duke përfshirë një nga mikeshat e saj. Tani, një raport i ri nga gazetari spanjoll Jordi Martin pretendon se në vitin 2012, Pique kishte një lidhje me supermodelen izraelite Bar Refaeli.

Raporti pretendon se lidhja e tyre ishte një “sekret i hapur”, por ai vetëm së fundmi kishte mundur ta konfirmonte përmes një miku personal të Refaelit .

Shakira është një nga yjet më të mëdhenj të popit në botë, me shumë hite kryesore, duke përfshirë “Hips Don’t Lie”, “Chantaje” dhe “Whenever, Wherever”. Vetëm dy vjet e gjysmë më parë, ajo performoi në Super Boël së bashku me Jennifer Lopez.

Marrëdhënia e Shakira me yllin spanjoll të futbollit filloi në vitin 2011, një vit pasi u takuan për herë të parë kur Shakira publikoi këngën e saj të suksesshme të Kupës së Botës “Waka Waka” .

PANORAMASPORT.AL