VIDEO/ Vetëm pak metra larg portës, shikoni rastin flagrant të shpërdoruar nga Kristiano Ronaldo

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 6, 2022 | 22:21

VIDEO/ Vetëm pak metra larg portës, shikoni rastin flagrant të shpërdoruar nga Kristiano Ronaldo

Kristiano Ronaldo nuk është më i njëjti. Ylli portugez duket se ka humbur nuhatjen e golit dhe po kalon një moment ngërçi te Mançester Junajtid.

CR7

CR7 ishte titullar ditën e sotme në Ligën e Europës, në sfidën ndaj Omonias, ku skuadra angleze triumfoi me rezultatin 2-3, teksa Ronaldo shpërdoroi një rast flagrant, vetëm pak metra larg portës, teksa ka goditur shtyllën, me katërkëndorin thuajse të boshatisur. Ky moment ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, që vërteton edhe njëherë momentin “jo” të portugezit. Për më tepër shikoni videon:

PANORAMASPORT.AL