VIDEO/ U rrëzua nga kati i gjashtë, Aldo Teqja surprizon shokët e Partizanit. Shikoni pamjet nga kompleksi stërvitor

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 5, 2019 | 18:32

Kategoria Superiore Kryesore, Superiore LAJMI KRYESOR Partizani Të fundit Video

VIDEO/ U rrëzua nga kati i gjashtë, Aldo Teqja surprizon shokët e Partizanit. Shikoni pamjet nga kompleksi stërvitor

Partizani është duke kryer përgatitjet për ndeshjen e radhës në kampionat, atë kundër Flamurtarit të vlefshme për javën e 12-të.teqja-i-bashkohet-ekipit

Megjithatë një surprizë e këndshme ka ndodhur për lojtarët e kuq ditën e sotme, gjatë kohës që po kryenin stërvitjen.

Së bashku me ta në ambientet stërvitore është bashkuar edhe portieri Aldo Teqja, i cili pak kohë më parë pësoi një aksident, duke u rrëzuar nga kati i gjatë i pallatit ku ai jeton.

24-vjeçari ka ndjekur nga afër shokët e tij të ekipit në stërvitje, me të cilët pritet të bashkohet shumë shpejt në ditën e ardhshme.

Duket se rikuperimi i lojtarit po shkon në mënyrën e duhur, dhe në vijim do ta shohim përsëri me pjesën tjetër të ekipit.

parti

PANORAMASPORT.ALwww.minuta90.com