Video/ Tortë dhe kërcime në dhomat e zhveshjes, mesfushori i Teutës feston ditëlindjen

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 13, 2017 | 13:30

Video/ Tortë dhe kërcime në dhomat e zhveshjes, mesfushori i Teutës feston ditëlindjen

Mesfushori i Teutës Albi Dosti feston sot 26 vjetorin e tij të lindjes. Në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar surprizat nga drejtuesit e klubit dhe shokët e skuadrës, të cilët i kishin përgatitur një tortë me stemën e skuadrës mesfushorit dhe siç e kërkon tradita ai fiku qirinjtë e 26-të me shpresën për të pasur sa më shumë sukses në këtë sezon.

Dosti

Më pas festa ka kulmuar me muzikë dhe me kërcime fantastike në dhomat e zhveshjes. Këto momente festive janë publikuar nga klubi në faqen zyrtare.






www.minuta90.com