VIDEO/ Tenton të kopjojë Nojerin, portieri dështon keq dhe turpërohet

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shkurt 13, 2018 | 20:57

VIDEO/ Tenton të kopjojë Nojerin, portieri dështon keq dhe turpërohet

Manuel Nojer është i famshëm në Evropë për daljet e tij të suksesshme nga porta dhe për lojën me këmbë. Një portier në një tjetër kontinent është munduar ta kopjojë, por ka dështuar keq. Rikardo Ferrino luan për ekipin Las Vegas Lights dhe në një ndeshje kampionati u mundua të…

Manuel Nojer është i famshëm në Evropë për daljet e tij të suksesshme nga porta dhe për lojën me këmbë.

neuer-1414648111

Një portier në një tjetër kontinent është munduar ta kopjojë, por ka dështuar keq. Rikardo Ferrino luan për ekipin Las Vegas Lights dhe në një ndeshje kampionati u mundua të dilte nga porta me top dhe të driblonte kundërshtarët.

rytyhb

Ai arriti të driblonte dy prej tyre me sukses dy kundërshtarë, por më pas ata i rrëmbyen topin dhe ai u detyrua të bënte faull për të mos pësuar gol.


www.minuta90.com