VIDEO/ Te Feronikeli tërbohen me arbitrat e ndeshjes, policia futet në fushën e lojës dhe…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2020 | 16:06


VIDEO/ Te Feronikeli tërbohen me arbitrat e ndeshjes, policia futet në fushën e lojës dhe…

Feronikeli barazoi 1-1 ndaj Dritës ditën e sotme, në një ndeshje me shumë polemika, për shkak të vendimeve arbitrare.

GJYQTARET

Feronikeli shënoi golin e dytë në minutën e 74, por iu anulua për pozicion jashtë loje, ndërkohë që nga pamjet pozicioni dukej i rregullt.

Pas përfundimit të ndeshjes, në drejtim të gjyqtarëve ka pasur ankesa të shumta, nga stafi i Feronikelit. Është dashur ndërhyrja e policisë, për të qetësuar gjendjen, teksa më pas ka marrë në mbrojtje arbitrat dhe i ka shoqëruar ata teksa po largoheshin.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/