VIDEO/ Starton sezoni i ri, shikoni kush e shënon golin e parë në Serinë A

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 19, 2020 | 19:52


VIDEO/ Starton sezoni i ri, shikoni kush e shënon golin e parë në Serinë A

Fiorentin-Torino, ishte sfida që ngriti siparin e Serisë A për sezonin e ri 2020-2021. Një përballje tepër interesante ajo e luajtur në “Artemio Franki”, teksa ishte sulmuesi Kastrovili, ai që realizoi golin e parë për këtë sezon.

EiS61OxWAAIOVSf

Në minutën e 78-të, futbollisti italian, pas një asisti të Kiezës, e kishte shumë të lehtë me portën e boshatisur ta dërgonte topin në rrjetën e Sirigu, duke kaluar në avantazh skuadrën vjollcë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com