Video / Si festoi Portugalia në autobus pas fitores në finale

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 11, 2016 | 12:25

Video / Si festoi Portugalia në autobus pas fitores në finale

Untitled-2

Futbollisti i Portugalisë, Sedrik Soares, ka postuar në rrjetet sociale momentet nga festa në autobus e lojtarëve portugezë pas suksesit ndaj Francës. Ronaldo dhe Nani shfaqen duke drejtuar korin e lojtarëve të cilët këndojnë këngë për Portugalinë… por edhe kundër francezëve.

Não tenho palavras !!!!

A video posted by Cédric Soares (@cedricsoares41) on

www.minuta90.com