VIDEO/ Shkëndija mbërrin në Austri, lojtarë duken në formë të shkëlqyer

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 7, 2018 | 17:35

VIDEO/ Shkëndija mbërrin në Austri, lojtarë duken në formë të shkëlqyer

Shkëndija do të luajë nesër përballë skuadrës së Salzburgut, ndeshjen e vlefshme për fazën e tretë të turit eliminator të “Uefa Champions League”. Skuadra tetovarë ka arritur të tregojë deri më tani lojë të bukur dhe falë punës së tyre ata kanë arritur deri këtu.

dfghsdfhfg

Ndërkohë sot lojtarët janë nisur drejt Austrisë ku do të luhet përballja e parë dhe duket se janë shumë të lumtur dhe atmosfera e ekipit duket “ok” përpara ndeshjes. Lojtarët duken të qeshur dhe të motivuar për ndeshjen e nesërme.  Ata kanë mbërritur shëndoshë e mirë dhe kjo duket edhe në videon e mëposhtëme ku janë disa çaste nga nisja dhe ulja e tyre në Austri.

dfgkhaskfnlkasd

www.minuta90.com