VIDEO/ Shau pas dëmtimit “horror” me Spanjën: Jam mirë, do të…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 9, 2018 | 10:14

VIDEO/ Shau pas dëmtimit “horror” me Spanjën: Jam mirë, do të…

Luk Shau pësoi një dëmtim horror në mbrëmjen e djeshme kundër Spanjës, ku Anglia humbi me rezultatin 1-2. Takimi ishte i vlefshëm për Ligën e Kombeve.

413125_TS_09-09-18_4098080338_

Pas një përplasje me Karvahal u krijua panik për gjendjen e tij dhe ai u largua me shpejtësi me barela. Shau është nga ata futbollistë pa fat, pasi 3 vite më parë ai theu këmbën dhe në një intervistë zbuloi se mjeku i kishte treguar më vonë se mund t’i prisnin këmbën.

4FE6F4E100000578-6146729-image-a-13_1536437014257

Vetë Shau i ka qetësuar të gjithë. “Ju falenderoj për dashurinë dhe mbështetjen, jam mirë, në duar të sigurta. Jam një luftëtar dhe do të rikthehem shpejt”, shkruajti Shau në “Twitter”.

www.minuta90.com