VIDEO/ Rrengu që po çmend të gjithë, Hysaj ia punon bukur bashkëshortes dhe për pak e pëson

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 23, 2020 | 23:59


VIDEO/ Rrengu që po çmend të gjithë, Hysaj ia punon bukur bashkëshortes dhe për pak e pëson

Në këtë kohë që shumica e njerëzve janë të izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit, në rrjetet sociale kanë shpërthyer sfida të shumta në kushte shtëpia.HJU

Pas sfidës me letër higjienike që u përhap me shpejtësi, tani një tjetër sfidë, por kjo me të afërmit ka shpërthyer në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për një gotë me ujë të cilët e vendos në tavan dhe më pas me seriozitet ia jep ta mbajë një i afërm, i cili sigurisht që e ka të vështirë.

Pikërisht këtë ka bërë edhe Elseid Hysaj që ia ka punuar bashkëshortes së tij, me këtë të fundit që ka “zhgënjyer”.ggh

Hysaj pasi ia dha shkopin me gotën e ngjitur në tavan partneres, i largoi asaj gjithçka tjetër në mënyrë që të mos shpëtonte dot. Dhe përfundimi… gota ra në tokë dhe u thye, teksa rrezikoi t’i binte në kokë dy personave.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com