VIDEO/ Rengu që po “çmend” rrjetet sociale, shikoni çfarë bën futbollisti i Superiores

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 23, 2020 | 23:56


VIDEO/ Rengu që po “çmend” rrjetet sociale, shikoni çfarë bën futbollisti i Superiores

Në këtë situatë të vështirë, ku pjesa më e madhe e shteteve në Europë, janë karantinuar, për shkak të përhapjes së Koronavirusit, nuk mungon kreativiteti dhe rrengjet e ndryshme te postuara në rrjetet sociale.

Kuro

Më i fundit ka qenë ai i futbollistëve Jorente dhe Hakimi të postuara në faqen 26.8 milionë ndjekës në “Instagram”, 433.

  Rrengu është për një nga anëtarët e familjes. Gjithçka nis me seriozitet dhe mbaron me të qeshura pafund.

 

 

 

View this post on Instagram

 

Atlético hero @marcosllorente is a prank master ?? A post shared by 433 (@433) on

Ndërkohë që ky reng është realizuar edhe nga futbollisti i Teutës, Kuro, i cili ia ka punuar një pjestari të familjes, për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

View this post on Instagram

????????

A post shared by Alexandros Kouros ⚽ (@kourovic55) on
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/