VIDEO/ Reali nuk i nderoi, Barcelona ka një reagim epik me korridorin e nderit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 7, 2018 | 18:16

VIDEO/ Reali nuk i nderoi, Barcelona ka një reagim epik me korridorin e nderit

Para ndeshjes së mbrëmshme El Classico, flitej shumë nëse Reali do të nderonte ekipin kampion të Barcelonës në La Liga, me korridorin e nderit, në momentin e hyrjes së skuadrave në fushë, por diçka e tillë nuk ka ndodhur.

barcelona

Gjithsesi, katalanasit kanë gjetur një mënyrë origjinale, teksa në përfundim, ishin drejtuesit ata që u rreshtuan në formën e një korridori, dhe nderuan me duartrokitje lojtarët e tyre për fitimin e titullit kampion.

www.minuta90.com